نوشته شده در 1396/09/01

 در سال 1970 ، اولین سیستم آنالوگ دوربین مدار بسته در بازار معرفی شد.ودر سال 2000، دستگاه های DVR اختراع شد.شرکت داهوا به عنوان پیشگام در فناوری ، منجر به تغییر سریع این فن آوری گردید ودر سال 2012، برای اولین بار شرکت داهوا با معرفی تکنولوژی (HDCVI) انقلاب بزرگی در ضمینه فن آوری سیستم دوربین مدار بسته آنالوگ بوجود آورده و عصر جدیدی از دوربین های مدار بسته HD را افتتاح کرد.

High Definition Composite Video Interface که به اختصار (HDCVI) نامیده می شود...

 

 

hdcvi تکنولوژی

 

این تکنولوژی یک استاندارد ویدیویی HD می باشد که به شما این امکان را می دهد که تصاویر را با استفاده از کابل کواکسیال (coaxial) در فواصل طولانی (تا 700متر) بدون افت کیفیت و بصورت HD انتقال دهید.

همچنین این تکنولوژی قیمتی مقرون به صرفه نسبت به دیگر تکنولوژی های مشابه دارد که در مقایسه با خدمات و همچنین نصب بسیار آسان آن کاملا منطقی است.

سیستم نظارت (HDCVI) وارث تمام مزایای استفاده از سیستم نظارت آنالوگ سنتی، به ویژه "سادگی"، که به معنی پلاگین (نصب اسان) است.

این تکنولوژی راه حلی کامل و مفید برای ارتقای سیستم های سنتی و یکپارچه انالوگ در سازمان ها و ادارات مهم دولتی و امنیتی و منازل مسکونی با سیستم های نظارت تصویری با کیفیت بالا و قابل اعتماد فراهم آورده است کیفیت بالا تکنولوژی (HDCVI) به عنوان یکی از شاخصه های مهم این تکنولوژی محسوب می شود که دارای کیفیت تصویر 4MP / 1080P / 720P و حتی کیفیت 4K نیز میباشد.

از دیگر ویژگی های این تکنولوژی میتوان به امکان انتقال تصویر , صدا و اطلاعات (دستورات) همه در قالب یک کابل کواکسیال (coaxial) اشاره نمودو همچنین در انتقال تصویر نویز پذیری پایین تری را ایجاد نموده و با وجود 4 سال از گذشت این تکنولوژی پیشرفت چشم گیری داشته و در آینده نزدیک کیفیت بالاتر و قیمت مقرون به صرفه ای را فراهم می آورد.

 

منبع: dahua.ir

 

گروه فنی مهندسی سپهراد

www.Sepehrad.com